۲۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84043206
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس تهران به اراذل‌واوباش خط و نشان کشید

تهران- ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ با خط‌ونشان کشیدن به اراذل‌واوباش، گفت: با کسانی که مخل آرامش و امنیت مردم باشند، برخورد قانونی و قاطع می‌کنیم.

سردار حسین رحیمی روز پنجشنبه در حاشیه اقدام به اراذل‌گردانی در خیابان استخر تهران، اظهار داشت: پلیس گردن این اراذل‌واوباش را می‌شکند و اکنون شاهد باشید که تعدادی از آنان چگونه خوار و حقیر هستند. 

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت مردم مهمترین اولویت پلیس است، بیان کرد: همانگونه که به مردم وعده داده بودیم، با مجرمان و اراذل‌واوباش به طور قانونی و با جدیت برخورد می‌کنیم. 

رییس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: این روزها با همکاری خوب دستگاه قضایی با مجرمان و به ویژه اراذل‌و اوباش که عربده‌کشی می‌کردند، برخورد می‌کنیم و در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد. 

وی خاطر نشان کرد: تعدادی از این اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند و به طور مکرر زندان رفته اما متنبه نشده‌اند و بر همین اساس این‌بار با آنان برخورد جدی‌تری خواهیم داشت.

سردار رحیمی بیان کرد: اراذل و اوباش رفتارشان از سر اقدام‌های مذبوحانه و ناشایست است و هرازچندگاهی به طور جدی امنیت معابر، تفرجگاه‌ها و سایر اماکن عمومی را به چالش کشیده‌اند.

به گزارش ایرنا در اقدام پلیس تهران بزرگ، گروهی از اراذل و اوباش منطقه تهران‌پارس را در حالی که با صدای بلند از مردم عذرخواهی می‌کردند، در خیابان استخر پایتخت گرداندند تا درس عبرتی برای دیگر مجرمان باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =