طرح سیستم یکپارچه سازی اطلاعات کشاورزی در قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - دیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین به اجرای طرح سیستم یکپارچه سازی اطلاعات کشاورزی (سیاک) در این استان اشاره کرد و گفت : برنامه ریزی مناسب برای کشت محصولات کشاورزی با اجرای طرح یکپارچه سازی اطلاعات کشاورزی میسر می شود .

به گزارش ایرنا، علی ساریخانی روز پنجشنبه در جلسه هماهنگی و اجرایی رفع موانع طرح سیاک افزود: این طرح در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و به منظور اجرای سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی و تهیه نقشه های اراضی کشاورزی و سایر واحدهای تولیدی نرم افزار پایگاه اطلاعات مکانی ، طراحی و امکان رقومی سازی و جمع آوری و ورود اطلاعات به صورت وب سرویس اجرا می شود .
وی همچنین برنامه ریزی برای دریافت اطلاعات موثر در مدیریت کشاورزی ، برنامه ریزی برای کشت محصولات ، تولید محصولات کشاورزی و مقابله با مخاطرات به هنگام حوادث غیر مترقبه را از دیگر مزایای اجرای این طرح برشمرد .
به گزارش ایرنا؛ اقدامات انجام شده شهرستانهای برای سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی ، نحوه اجرای عملیات طرح و مسائل و مشکلات و راهگارهای اجرایی و رفع موانع از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =