فرماندار تربت‌حیدریه: دفاع مقدس بزرگ زرین نظام است

تربت‌حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه دفاع مقدس را برگ زرین پرافتخار نظام جمهوری اسلامی توصیف و بیان کرد: رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی با جانفشانی و ایثار از کیان کشور دفاع کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن اسلامی به تصرف دشمن درآید.

علی رستمی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان تربت‌حیدریه جنگ تحمیلی را علاوه بر خسارت فراوان دارای برکات بسیار ذکر و بیان کرد: دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی به درستی در جامعه تبیین و برای مردم بازگو شود.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با تاسی به سید و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) با ایثار و فداکاری در برابر دشمن متجاوز بعثی مقاومت و ایستادگی کردند و با تقدیم هزاران شهید در دفاع از میهن، عزت و سرافرازی را برای کیان اسلامی به ارمغان آوردند.

فرماندار تربت‌حیدریه گفت: دفاع مقدس مبداء و منشاء بسیاری از تحولات در جهان بود و دستاوردها و توفیق‌های آن برای نظام اسلامی، تحسین مجامع بین‌المللی را به همراه داشت. توکل به خدا و داشتن روحیه خودباوری در هشت سال جنگ تحمیلی، باعث پیروزی رزمندگان اسلام در برابر ارتش رژیم بعث عراق شد.

وی افزود: ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی باشکوهتر از سال‌های گذشته برگزار شود و برای تحقق این مهم مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط موظف به همکاری با متولیان امر هستند. 

رستمی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: اعتبارات تخصیصی به دستگاه‌های اجرایی باید شفاف باشد و مسوولان نیز باید با اهتمام بیشتر، نسبت به تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام تلاش شبانه‌روزی داشته باشند.

وی گفت: اصلاح و بهبود شاخص‌های آماری علاوه بر تبیین برنامه‌ها و شناسایی ظرفیت‌ها، در رفع بسیای از مشکلات بسیار موثر است و مدیران دستگاههای اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

فرماندار تربت‌حیدریه افزود: دستگاه‌های اجرایی باید علاوه بر ارتقای شاخص‌های بهره‌ورِی، تکریم ارباب رجوع را مدنظر قرار دهند و در صدد رفع مشکلات مردم باشند.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =