جانشین سپاه ثارالله: ارتش میزبان هفته دفاع مقدس امسال در کرمان است

کرمان – ایرنا - جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ارتش میزبان هفته دفاع مقدس امسال است و خطبه های نماز جمعه نیز توسط ارتش انجام خواهد شد و بعد از هفته دفاع مقدس بسیج بانوان برنامه ای را با حضور بانوان فعال دفاع مقدس برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمد علی نظری روز پنجشنبه در نشست خبری در راستای هفته دفاع مقدس بیان داشت: برنامه های امسال بیشتر به دیدارها اختصاص یافته است و اکثر برنامه ها به عنوان پلاک ۴۰ نام گذاشته شده اند.

وی با اشاره به خدمات و کمک های سپاه به محرومان و نیازمندان گفت: در طول این ۱۰ روز در راستای کمک به محرومان در ۱۱ شهرستان افتتاح خانه محرومان، مدرسه، ۲ حوزه مقاومت ، ۲ طرح انتقال آب روستایی، یک باب خانه عالم و یک مسجد را در دستور کار داریم.

سرهنگ نظری در ادامه از افتتاح یک زمین ورزشی روباز در حاشیه شهر کرمان در هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: نیروهای سپاه همچنین لایه روبی قنات ها را در چند شهرستان و دهستان انجام می دهند و در طی این هفته موزه دفاع مقدس به صورت رایگان و یکسره درب آن به روی علاقمندان باز است.

وی همچنین گفت: هر شب یکی از دستگاه ها برنامه هایی را چون  رژه مشترک ارتش، سپاه و ناجا به صورت مشترک برگزار می کنند البته هر ساله به همین شیوه بوده است اما در سال های اخیر این امر پررنگ تر شده است.

جانشین فرماندهی سپاه ثارالله در ادامه افزود: در ‌همه مدارس که باز هستند و کلاس ها به صورت حضوری برگزار می شود زنگ ایثار زده خواهد شد و نشان حاج قاسم، به پنج هزار دانش آموز اهدا می شود.

وی اذغان کرد: راویان ما در مدارس حضور پیدا می کنند و رزمایش خدمات مومنانه و مشترک را انجام خواهیم داد و در روز سوم دهه دفاع مقدس نیز دیدار  مشترک با خانواده شهداء را داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =