۲۷ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 84043145
۱ نفر

برچسب‌ها

یادمان سردار سلیمانی در جشنواره فیلم کرمان برگزار می شود

کرمان - ایرنا - دبیر تخصصی نخستین جشنواره فیلم کرمان گفت: یادمان سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه اول مهر در جشنواره فیلم کرمان گرامی داشته می شود و از کاندیداها و برگزیده های آثار فیلم و فیلمنامه در خصوص سردار دلها قدردانی و تجلیل خواهد شد.

مجتبی دهقانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مراسم افتتاحیه جشنواره  فیلم کرمان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس شامگاه  یکشنبه ۳۰ شهریور از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در فضای باز باغ موزه هرندی برگزار می شود.

وی بیان کرد: همچنین در آیین افتتاحیه مراسم افتتاحیه از هیاتهای انتخاب فیلم و داوران بخش عکس. فیلم و فیلمنامه جشنواره فیلم کرمان تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.

دبیر تخصصی نخستین جشنواره فیلم کرمان اظهار داشت: در ۳۱ شهریور و در دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم کرمان، چهاردهمین بزرگداشت روز ملی سینما  با محوریت یادمان ۲ هنرمند فقید سینمای ایران  محمد علی کشاورز و مسعود مهرابی همراه با برنامه های دیگر در فضای بازباغ موزه هرندی از ساعت ۲۰ الی ۲۲ برگزار می شود.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه جشنواره که در تاریخ چهارشنبه ۲ مهر از ساعت ۲۰ الی ۲۲. در فضای باز باغ موزه هرندی برگزار می شود و  اسامی نامزدها و برگزیده ها در همه بخشها قرائت و جوائز در نظر گرفته شده به ایشان اهدا می شود.

دهقانی با اشاره به حضور میهمانانی از اهالی سینما در نخستین جشنواره فیلم کرمان تصریح کرد: رهبر قنبری و وحید موسائیان ۲ تن از کارگردانان سینمای ایران میهمان جشنواره هستند  و فعالان و علاقه مندان سینمای استان کرمان در کارگاه های تخصصی این ۲ کارگردان حضور پیدا کنند.

وی گفت: فیلم های بخش مسابقه و جنبی جشنواره فیلم کرمان در سالن نمایش اتاق بازرگانی و باغ موزه هرندی کرمان،  در ۲ سانس صبح و عصر  و در ساعت های هشت تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه برای علاقه مندان به نمایش درمی آید.

دبیر تخصصی نخستین جشنواره فیلم کرمان تاکید کرد: تمامی شرکت کنندگان در جشنواره قبل از ورود به مکان های برگزاری جشنواره در سامانه. salamat.gov.ir ثبت نام و هولوگرام مربوطه را دریافت کنند و در طول برگزاری جشنواره دستورالعمل های بهداشتی را رعایت فرمایند.

نخستین جشنواره فیلم کرمان از ۳۰ شهریور تا ۲ مهر در شهر کرمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =