فرمانده سپاه سبزوار: هفته دفاع مقدس تجلی مقاومت و انسجام ملی است

سبزوار- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار گفت: هفته دفاع مقدس تجلی مقاومت و انسجام ملی و یکی از درخشان‌ترین ادوار تاریخ ایران اسلامی است.

سرهنگ پاسدار هادی موحدنیا روز پنجشنبه در نشست هفته دفاع مقدس سبزوار افزود: در آستانه چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس باید ارزش‌ها و فرهنگ آن دوران بیش از گذشته در جامعه و بین نسل جوان تبیین شود.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا، فضاسازی فرهنگی در برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس مورد توجه قرار گرفته و به علت محدودیت حضور در منازل شهدا و ایثارگران، تجلیل از خانواده‌های آنها و برنامه‌های فرهنگی کنار منازل شهدا برگزار می‌شود.  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار گفت: یادواره‌های شهدا در هفته دفاع مقدس به همت حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج در فضاهای باز با رعایت پروتکل بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برپا می‌شود.   
وی افزود: غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا، نمایشگاه کتاب و عکس، مجالس انس با قرآن برخی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان سبزوار است.
سرهنگ موحدنیا همچنین با اشاره به برپایی کنگره ملی یک هزار و ۶۰۰ شهید دیار سربداران ادامه داد: در این راستا ۱۵ کمیته اصلی فعال شده که باید از همه ظرفیت‌های شهرستان برای برگزاری باشکوه این کنگره استفاده شود.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =