اعتماد به جوانان کشور را با موفقیت از بحران‌ها عبور می‌دهد

زنجان - ایرنا - رییس مجمع مشاوران جوان استاندار زنجان گفت: هر وقت کشور ما به جوانان اعتماد کرد با سربلندی و موفقیت از بحران‌های پیش‌رو عبور کرده و به دستاوردهای مهمی دست یافت.

حسین مقدم روز پنجشنبه در مجمع مشورتی جوانان مشاور استاندار زنجان افزود: جنگ تحمیلی یکی از نمونه‌های بارز و افتخار آمیز اعتماد نظام به جوانان بود که اغلب سردارها، فرماندهان، سپاهیان و رزمندگان دفاع مقدس جوان بودند.  

وی با تاکید بر اینکه جوانان نباید در اوضاع سخت و بحرانی کشور، یاس و ناامیدی به خود راه دهند، اظهار داشت: جوانان باید در جهت اصلاح امور و رشد و توسعه کشور، خود را باور و پشتکار بیشتری داشته باشند.

مقدم با تاکید بر لزوم ارتقای ظرفیت و پتانسیل‌های جوانان، اظهار داشت: جوانان استان زنجان نیز باید از زمینه مناسب ایجاد شده برای بهره مندی استان از توانمندی، خلاقیت و پویایی این آینده سازان استفاده کنند.

وی با اشاره به روحیه جوانگرایی استاندار زنجان، خاطرنشان کرد: بر این اساس استاندار زنجان از هر فرصتی برای بودن در کنار جوانان و آماده کردن بستر لازم برای آنها جهت ورود به مشاغل مهم و مناصب مدیریتی استقبال می‌کند.

 رییس مجمع مشاوران جوان استاندار زنجان یادآورشد: با دستور استاندار ۱۰۴ مدیر از جوانان توانمند زیر ۳۸ سال با معرفی دستگاه های اجرایی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش های لازم را فرا می گیرند تا با گرفتن پست های مدیریتی در کنار مدیران ارشد استان قرار گیرند.

وی همچنین با بیان اینکه استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های بانوان در عرصه‌های مدیریتی در دستور کار استاندار زنجان است تصریح کرد: تاکنون ۱۰۹ نفر از بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی این استان در حوزه های مدیریتی مختلف از سطح رییس گروه تا معاون استاندار، منصوب شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =