آزاد سازی ۲۱ هکتار از سواحل جزیره کیش

کیش-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران،‌ آب و خدمات منطقه آزاد کیش گفت که تاکنون ۲۱ هکتار از سواحل جزیره کیش آزادسازی شده‌اند و این کار همچنان تداوم خواهد یافت.

ابوالفضل طیبی در جمع خبرنگاران،‌ با اشاره به اقدامات انجام گرفته در رابطه با سواحل کیش گفت: در خصوص سواحل از دو منظر باید صحبت کرد؛‌ یکی در رابطه با زیباسازی و پاکسازی و پاکیزگی سواحل است که تمام تلاش ما بر این بوده تا وضعیت خوبی از این نظر برای کیشوندان و گردشگران فراهم کنیم. بحث بعدی در رابطه با آزادسازی سواحل است که در یک محور ۱۳ هکتار زمین و در دو محور بعدی هر کدام ۴ هکتار از سواحل آزاد شده‌اند و نقاط دیگری نیز در دست بررسی و اقدام است.

وی ابراز امیدواری کرد که آزادسازی سواحل برای سالها مغفول مانده بود اما با تاکیدی که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دارد،‌ تداوم پیدا کرده و امیدوارم در همین دوره حل و فصل شود.

طیبی که عصر دیروز و  در حاشیه مراسم افتتاح طرح آبرسانی به روستای باغو صحبت می‌کرد، همچنین خاطرنشان کرد: در موضوع خدمت‌رسانی به کیشوندان قائل به این هستیم که نباید تفاوتی وجود داشته باشد و به صورت مساوی برای همه توزیع شود، ولی در برخی موارد نیاز به مشارکت بیشتر کیشوندان نیز هستیم.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =