محرومیت ستاره بزریلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن

تهران- ایرنا- ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به دلیل رفتار ناشایست در پایان دربی لوکلاسیک ۲ جلسه از همراهی پاریسی‌ها محروم شد.

به گزارش ایرنا؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه «نیمار جونیور» مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را به دلیل درگیری‌اش با «آلوارو گونزالس» بازیکن تیم فوتبال مارسی در جریان بازی اخیر ۲ تیم در هفته سوم لوشامپیونه محروم کرد.

در ان دیدار بازیکنان ۲ تیم با یکدیگر درگیر شدند که در نتیجه آن پنج بازیکن از ۲  تیم، کارت قرمز گرفتند و یکی از سه بازیکن اخراج شده هم نیمار بود. وی به گونزالس ضربه زد و به همین دلیل درنخستین دیدار در فصل جدید از داور کارت قرمز مستقیم گرفت. او پس از بازی مدعی شد که بازیکن حریف به او توهین نژادپرستانه کرده است.

دلیل نیمار اما برای توجیه رفتار او کافی نبوده و به همین دلیل وی علاوه بر اینکه بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیمش مقابل متز را از دست داد از همراه پاریسی‌ها در بازی بعدی‌شان که یکشنبه هفته آینده مقابل تیم نیس است هم محروم خواهد بود. نیمار علاوه بر این ۲ جلسه، یک جلسه دیگر هم محروم خواهد شد، اگر تخلفی مشابه از او سر بزند.

البته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که پرونده‌ای هم برای رسیدگی به احتمال توهین نژادپرستانه از سوی آلوارو گونزالس به جریان انداخته است که در صورت اثبات او نیز  محروم خواهد شد.

دیگر بازیکنانی که در درگیری پایان دربی لوکلاسیک نقش داشتند نیز جریمه شده‌اند که سنگین‌ترین آنها مربوط به لاوین کورزاوا مدافع فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن است که ۶ جلسه محروم شده است. هم‌تیمی آرژانتینی او لئاندرو پاردس نیز مانند نیمار ۲ جلسه محروم شده است. داریو بندتو و آماوی بازیکنان تیم مارسی هم به ترتیب با یک و سه جلسه محرومیت مجازات شده‌اند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha