امضای منشور حمایت از فلسطین از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت

تهران- ایرنا- یک انجمن مردمی اماراتی در مخالفت با عادی سازی رابطه با رژیم اشغالگر قدس کمپینی مجازی را در محکومیت توافق عادی سازی با رژیم صهیونیستی راه اندازی کرده که از روز سه شنبه تاکنون تعداد امضاکنندگان آن از مرز یک میلیون نفر فراتر رفته است

به گزارش ایرنا ،پایگاه خبری «عربی ۲۱» این انجمن با راه اندازی کارزاری با هشتگ «ملتها بر ضد عادی سازی»، با تهیه منشوری الکترونیکی در حمایت از فلسطین آن را در دو وب سایت عربی و انگلیسی به اشتراک گذاشته تا با جمع آوری امضای حامیان آن، حمایت مردم را از فلسطین و ایستادگی در برابر توافق با اسرائیل به جهانیان اعلام می کند.

امضای این منشور در چارچوب اقدامات مردمی در محکومیت توافق نامه های امارات و بحرین با اسرائیل است که در ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) به طور رسمی امضا شد.

این انجمن با اشاره به اینکه این کمپین در حمایت از آرمان فلسطین و محکومیت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی راه اندازی شده است، اعلام کرد: تاکنون تعداد امضا کنندگان "منشور فلسطین" از مرز یک میلیون نفر فراتر رفته است.

به دنبال اعلام دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در ۱۳ آگوست (۲۳ مرداد)، مبنی بر اینکه امارات و اسرائیل به توافق رسیده اند، یک انجمن مردمی اماراتی کارزاری از روشنفکران و دانشگاهیان مخالف این توافق، در خارج از کشور راه اندازی کرد.

هدف این انجمن افزایش آگاهی شهروندان اماراتی و هشدار در مورد عواقب خطرناک همکاری با اسرائیل است.

آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات ۲۳ مرداد با انتشار بیانیه‌ای از عادی‌سازی رسمی روابط میان ابوظبی و تل‌آویو بطور رسمی خبر دادند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =