معاون استاندار: متخلفان بازار تخم‌مرغ در همدان مجازات می‌شوند

همدان- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با اشاره به نوسانات نرخ تخم‌مرغ گفت: نظارت بر بازار این ماده غذایی ضروری است و بازرسان نهادهای متولی و تعزیرات حکومتی به صورت جدی با گرانفروشان و متخلفان برخورد قانونی می‌کنند.

ظاهر پورمجاهد روز پنجشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار اظهار داشت: کمبود تخم‌مرغ در استان وجود ندارد و باید بر اساس نرخ مصوب عرضه شود و نظارت بر کنترل قیمت این کالا با دقت انجام می‌شود.  

وی با اشاره به تعامل صورت گرفته از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهادکشاورزی با تشکل‌ها و واحدهای تولیدی تخم‌مرغ خاطر نشان کرد: تلاش کرده‌ایم تا این نوسانات را در بازار به حداقل برسانیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به عرضه تخم مرغ در نقاط حاشیه شهر و فروشگاههای بزرگ زنجیره‌ای تاکید کرد و افزود: تعزیرات حکومتی و بازرسان دیگر نهادهای متولی با دقت بر این فرآیند نظارت کرده و با متخلفان برخورد جدی می‌کنند. 

پورمجاهد از شهروندان و مصرف‌کنندگان خواست در صورت مشاهده تخلفات احتمالی اعم از درج نکردن قیمت و گرانفروشی می توانند مراتب را به صورت حضوری و یا تلفنی به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند تا مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

روزانه ۶۰ تا ۷۰ تُن تخم‌مرغ در همدان توزیع می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =