۲۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۳۷
کد خبرنگار: 2651
کد خبر: 84042832
۱ نفر

برچسب‌ها

تکمیل و تجهیز مساجد شعیبیه شوشتر توسط بنیاد برکت

اهواز – ایرنا - معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت : بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان بنیاد برکت و امام جمعه شعیبیه ، ۱۵ مسجد و پنج زمین ورزشی در این منطقه تکمیل و تجهیز شد .

محمد مهجوری چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : اعتبار این تفاهم‌نامه  هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بوده که  در همین راستا و با توجه به گرمای شدید هوا در شعیبیه و استقبال مردم منطقه از نماز جماعات ، ۱۵ مسجد توسط بنیاد برکت به کولر اسپیلت مجهز شد.

وی افزود : شعیبیه یکی از مناطق ۲۵ گانه‌ هدف بنیاد است که فعالیت‌های خدمات‌رسانی در آن‌ها با تمرکز و سرعت بیشتری انجام می‌شود.

معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت : بنیاد برای ساخت ۲۲ مدرسه با ۷۸ کلاس درس در این منطقه ۹۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته که از این تعداد ، ۱۷ مدرسه با ۵۷ کلاس درس به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود : بنیاد برکت همچنین سه طرح هادی روستایی را در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر اجرایی کرده و چهار خانه بهداشت را با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال افتتاح کرده است.

معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت :

حجت‌الاسلام عبدالرحمان منصوری امام جمعه شعیبیه نیز ضمن تقدیر و تشکر از ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت این ستاد ، گفت : مجهز کردن مساجد شعیبیه به کولر اسپیلت برای اولین مرتبه است که انجام می‌شود و نشان از حمایت خوب و ماندگار از مساجد مناطق محروم دارد.

به گزارش ایرنا این تعداد دستگاه کولر اسپیلت در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام عبدالرحمان منصوری ، امام جمعه شعیبیه به مساجد این بخش اهدا شد .

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۲ هزار و ۳۷۱ طرح را در حوزه‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، فرهنگی، سلامت و سایر خدمات با ۱۰ هزار و ۴۱۹ میلیارد ریال اعتبار در استان خوزستان به بهره‌برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =