سردار نوری نژاد: نیروی انسانی سرمایه راهبردی نیروی انتظامی است

تهران - ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انسانی؛ سرمایه راهبردی ما است، بر لزوم صیانت همه جانبه از کارکنان تاکید کرد و گفت: رویکرد نیروی انتظامی در فرآیند جذب و گزینش "عضویابی" به جای " عضوگیری" است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار" محمدعلی نوری نژاد " در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا (نشست فصلی - ویدئو کنفرانسی) با تشریح هزینه بودجه و اعتبارات ناجا، خاطرنشان کرد: تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس بر کسی پوشیده نیست؛ ماموریت های نیروی انتظامی با " تحرک" همراه است و تحرک و پویایی نیازمند صرف هزینه های نگهداشت است.؛ بنابراین هنر ما در این است که با وجود کمبود اعتبارات بتوانیم برنامه ها را پیش ببریم.

وی بر لزوم ایجاد تعادل "منابع - اعتبارات" و "مصارف" تاکید کرد و افزود: هر ساله ماموریت های اولویت دار نیروی انتظامی، احصاء و اعلام می شود و باید بگویم ورودی اعتبارات و هزینه کردها را نیز بر مبنای اولویت ها تعیین می کنیم.

سردار نوری نژاد با اشاره به تقویت پلیس ها و معاونت های تخصصی ، یگان ها و فرماندهی انتظامی استان ها در تمامی ابعاد، خاطر نشان کرد: تامین اقلام یگان های عملیاتی - میدانی نیز از اولویت های ما است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =