سردار اشتری: ماموریت پلیس تعطیل بردار نیست

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی به مبارزه همه جانبه و موثر باجرایم و لزوم حمایت از نیروهای وظیفه شناس اشاره کرد و افزود: ماموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در بخش پایانی گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان  نیروی انتظامی (نشست فصلی - ویدئو کنفرانسی)، ادامه داد: از لطف، عنایات و الطاف فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" به آحاد کارکنان خدوم ناجا تشکر می کنم و سپاسگزار لطف و محبت بیکران ایشان به سربازان خود در نیروی انتظامی هستم و ان شاء الله قدردان حمایت ها و محبت های مقام معظم رهبری "مدظله العالی" باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی به  مروری بر روند برگزاری دومین گردهمایی سراسری فرماندهان روسا و مدیران ناجا در سال جاری اشاره کرد و افزود: طرح های تحولی ناجا را باید به صورت مستمر دنبال کنیم؛ تحول و نوآوری در نیروی عظیم انتظامی بایستی نهادینه شود.

سردار اشتری بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان  برای پیشبرد اهداف تاکید کرد و توضیح داد: بهره مندی از نظرات فرهیختگان و افراد صاحب دانش و تجربه می تواند در مواردی چاره ساز باشد و یا به ارائه راهکار کمک کند.

وی با تشریح اولویت های ماموریتی نیروی انتظامی از هوشمندسازی  به عنوان یک برنامه محوری  یاد کرد و ادامه داد: هوشمندسازی، امری اجتناب ناپذیر در مدیریت سازمانی است و دیگر یک انتخاب نیست، بلکه الزام است و خدمت بی منت به مردم، تسریع و تسهیل در خدمات دهی به مردم، ارتقاء کمی و کیفی خدمات باید از دستاوردهای هوشمندسازی باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه لازم است برای تحقق هوشمندسازی از همه ظرفیت های درون برون سازمانی بهره  گرفت، تصریح کرد: قطعا هوشمندسازی پلیس، ارتقاء نظم و امنیت در کشور را در پی دارد و انشاء الله شاهد اثربخشی این مهم خواهیم بود.

سردار اشتری مبارزه همه جانبه و موثر با جرایم را از دیگر اولویت های نیروی انتظامی برشمرد و گفت: تشدید مقابله با اراذل و اوباش نیز به صورت جدی در دستور کار نیروی انتظامی است به طوری که اجازه نمی دهیم افرادی با عربده کشی، قمه کشی و تحرکاتی از این دست رعب و وحشت ایجاد کنند؛ در صحنه هیبت پوشالی این افراد را می شکنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =