فرماندار پلدختر: برنامه های دفاع مقدس با توجه دغدغه‌های رهبری تدوین شود

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: مدیران شهرستان با توجه به دغدغه‌ها و خواست‌ مقام معظم رهبری در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس اقدام کنند و برای تشریح ارزش‌های این دوران نهایت همکاری را داشته باشند.

 به گزارش خبرنگار ایرنا حسن رضاییان روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری افزود: مسوولان و متولیان امر به پاس کرامت و شان دفاع مقدس به صورت عملی و به‌دور از شعار در برگزاری برنامه‌های این هفته ورود جدی داشته باشند.

وی با تاکید بر برگزاری یادواره شهدا و سرداران شهید اظهار داشت: همه وظیفه داریم با پاسداشت شهدا ادامه دهنده راه آنان باشیم، چرا که عزت، اقتدار، آرامش و آسایش امروز مرهون خون پاک آنان است.

وی گفت: استکبار جهانی و دشمنان جمهوری اسلامی به سرکردگی آمریکا به برکت خون شهدا نتوانسته اند با نقشه ها و توطئه های شوم خود خدشه ای به ارزش های انقلاب وارد کنند.

فرماندار پلدختر گفت: به برکت خون شهدا، جانفشانی رزمندگان، جانبازان و ایثارگران، ملت ما امروز استوارتر از گذشته پای ارزش‌های اسلامی، نظام و انقلاب ایستاده و این مقاومت مایه حیرت دنیا شده است.

رضاییان افزود: آمریکا و اسراییل به واسطه حقانیت و حقیقت طلبی جمهوری اسلامی مقابل کشور ما هستند، چراکه این نظام از آزادگی و حریت دفاع می‌کند و آنها از این امر هراس دارند.

وی یادآور شد: هر جای دنیا حتی در کشورهای عربی شرارتی علیه اسلام و مسلمانان رقم می‌خورد جمهوری اسلامی ایران در مقابل آن می ایستد و از ارزش های ناب اسلام دفاع می کند.

فرماندار پلدختر گفت: امروز دشمن با فشار و محاصره اقتصادی سعی در تضعیف نظام ما دارد اما ایستادگی ملت اجازه نفوذ به آنان نمی‌دهد و با توکل به خدا در راستای رفع مشکلات تلاش می کند.

۳۱ شهریور ۵۹ رژیم بعثی عراق به ایران حمله نظامی کرد و هشت سال دفاع ایرانیان در برابر آنها، همه ساله به عنوان هفته دفاع مقدس گرامی داشته و برنامه های آن از ۳۱ شهریور آغاز می شود.

لرستان بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =