رئیس شورای شهر: شهردار رودهن برای ادای توضیحات به دادگاه دعوت شد

تهران – ایرنا – به گفته عصر چهارشنبه رئیس شورای شهر رودهن، شهردار این شهر برای ارائه پاره ای از توضیحات روانه دادگاه شده است این در حالی است که برخی رسانه هاو کانال های خبری اخباری مبنی بر بازداشت شهردار رودهن را منتشر کردند.

زیداله خدایاری، رئیس حوزه قضایی رودهن در پاسخ به پیگیری های خبرنگار ایرنا در این زمینه، اعلام اخبار را به ساعات آینده موکول کرد و از رسانه های دماوندی خواست در اعلام اخبار نامشخص تا شفاف سازی کامل خویشتندار باشند.

همچنین مهرداد حنیفی، رئیس شورای اسلامی شهر رودهن نیز در پی انتشار این خبر به خبرنگاران گفت: طبق اعلام منابع، حکمت امیری جهت توضیح مسائل مختلف از جمله تخلف‌هایی که در چند وقت اخیر در شهرداری رودهن رخ داده است ظهر امروز روانه دادگاه شده و تا این لحظه خبری مبنی بر دستگیری شهردار نه تأیید و نه تکذیب شد.

 طی روزهای اخیر شاهد دستگیری تعدادی از کارمندان شهرداری رودهن از جمله رئیس پلیس ساختمان این نهاد شهری بودیم که به گفته شاهدان، نسبتی هم‌ با شهردار رودهن دارد.

سال گذشته نیز مهدی کچویی شهردار سابق رودهن و ١۶نفر از مدیران و ٢ عضو شورای این شهر به جهت تخلفات مشابه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =