دو راهبرد اساسی انتخابات ریاست جمهوری مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است 

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان ناجا گفت: دو راهبرد اساسی انتخابات ریاست جمهوری مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است 

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی با اشاره به تفکر برخی مسئولین در خصوص نحوه مواجهه با استکبار جهانی گفت: عده ای در کشور می گویند ایده و راهبرد مقاومت فعال در مقابل با استراتژی فشار و تحریم همه جانبه و هوشمند غرب غلط و ناکارآمد است. آنچه حائز اهمیت است این است که این موضوع یک ایده و یک تئوری دانشگاهی نیست که حالا بگوییم در یک دانشگاهی مطرح شده است؛ بلکه در بین برخی مسئولین ما علیرغم تجربه های تلخ گذشته همچنان رواج دارد.

وی در پاسخ به این تفکر گفت : منطق ما منطق قرآن است و ما در منطق قرآن بن بست نداریم، در منطق سیدالشهدا بن بست وجود ندارد. بر اساس این منطق است که حضرت زینب سلام الله علیها در بدترین شرایط و در اسارت دشمن وقتی مواجه می‌شود با این سخن که، کار خدا را با برادرت دیدی؟ می گوید : "و ما رایت الا جمیلا "، من جز زیبایی چیزی ندیدم.

وی تنها راه برون رفت از مشکلات کشور را مقاومت فعال عنوان کرد و گفت: همه می‌دانیم که مقاومت هزینه دارد اما همانگونه که مقام معظم رهبری مدظله العالی نیز فرمودند هزینه آن بسیار کمتر از سازش و مذاکره خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی در ادامه با اشاره به فرصت باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت:  برای انتخابات ریاست جمهوری دو راهبرد مشخص وجود دارد مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح.

 وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در اردیبهشت ماه سال جاری گفت: راه علاج مشکلات کشور روی کار آمدن یک دولت جوان انقلابی است. البته حضرت آقا این دولت جوان انقلابی را تشریح کردند و فرمودند جوان به معنی یک رئیس جمهور سی و چند ساله نیست بلکه به معنی یک دولت پای کار، آماده و با نشاط است که می‌تواند کشور را از دشواری ها عبور دهد.

ایشان راه شناخت و انتخاب چنین دولتی را تبیین و بصیرت افزایی عنوان کرد و افزود : اولین قدم این است که جوانان حزب اللهی و فعال جهاد تبیین و جهاد بصیرت افزایی و جهاد آگاهی و روشنگری را آغاز کنند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =