سرپرست هیات ورزشی تنیس روی میز استان تهران منصوب شد

تهران- ایرنا- احمدرضا یزدانی با حکم رئیس فدراسیون تا برگزاری مجمع انتخاباتی هیات به عنوان سرپرست تنیس روی میز استان تهران منصوب شد.

به گزارش روز چهارشنبه اداره کل ورزش استان تهران، با پایان دوره چهار ساله ریاست حمیدرضا صابری در هیأت تنیس روی میز استان تهران، طی حکمی از سوی مهرداد علی‌قارداشی رئیس فدراسیون، احمدرضا یزدانی به عنوان سرپرست این هیأت منصوب شد.

در حکم صادر شده برای یزدانی آمده است: با توجه به تعهد و تجارب جنابعالی و عطف به پیشنهاد مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان تهران، به موجب این ابلاغ از تاریخ صدور به عنوان سرپرست هیأت تنیس روی میز استان تهران منصوب شده تاطبق تبصره ۳ ماده ۱۰ اساسنامه هیأت‌های ورزشی استان‌ها مصوب وزارت ورزش و جوانان ظرف مدت ۳ ماه نسبت به فراهم کردن مقدمات برگزاری مجمع انتخابات رئیس هیأت اقدام کنید.  

تنیس روی میز یا پینگ پنگ ورزشی است که روی میز انجام می‌شود و دو یا چهار بازیکن در آن مشارکت دارند و هر بازیکن یک راکت دارد و با بهره‌گیری از آن به توپ ضربه می‌زند.

در وسط میز یک تور قرار دارد و برخورد توپ با آن تابع قوانین خاصی است. توپ در این ورزش سبک (سفید یا نارنجی رنگ) و توخالی بوده و جنس میز از چوب و سخت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =