کارگاه تهیه روغن‌های آرایشی از پوست مرغ در شهرستان ری پلمب شد

شهرری - ایرنا - اتاق اصناف شهرستان ری اعلام کرد: کارگاه‌ غیرمجاز تهیه روغن‌های آرایشی از پوست و ضایعات مرغ در بخش قلعه‌نو این شهرستان شناسایی و پلمب شد.

به گزارش اتاق اصناف شهرستان ری، بازرسان اصناف عصر امروز /چهارشنبه/ یک کارگاه تولید روغن غیربهداشتی و غیراستاندارد تهیه لوازم آرایشی و صابون ها را شناسایی کردند.

این گزارش می افزاد: در این کارگاه سودجویان با راه‌اندازی کارگاه‌ غیرمجاز اقدام به تولید روغن از پوست و ضایعات مرغ جهت تهیه لوازم آرایشی و صابون های  تقلبی و نامرغوب می کردند که به دلیل تشخیص تهدید علیه بهداشت عمومی از سوی مقام قضایی پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع مربوطه ارجاع شد.

همچنین این گزارش می افزاید: امروز بیش از ۱۵ واحد  صنفی غیرمجاز تولید و توزیع ترشیجات و شور غیربهداشتی و غیر استاندارد در بخش قلعه نو توسط بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری شناسایی شد.

در این بازرسی که با حضور رئیس اتاق اصناف،  معاون دادستان شهرستان ری،   کلانتری بخش قلعه نو  و شبکه بهداشت انجام شد واحدهای غیرمجاز پلمب و پرونده جهت بررسی به مراجع قضایی ارجاع شد.

بخش قلعه‌نو از توابع شهرستان‌ری هم‌اکنون دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =