۲۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۱
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 84042611
۱۱ نفر

برچسب‌ها

دانش آموزان نیازمند بابلی ۵۵ دستگاه گوشی‎ وتبلت دریافت کردند

ساری - ایرنا - دانش آموزان نیازمند بابلی با کمک خیرین و موقوفات مرتبط تعداد ۵۵ دستگاه گوشی و تبلت دریافت کردند.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش بابل روز چهارشنبه در حاشیه اهدای گوشی و تبلت به دانش آموزان نیازمند بابل به خبرنگار ایرنا گفت : این اقلام اهدایی شامل ۴۵ دستگاه تبلت و ۱۰ دستگاه گوشی هوشمند به ارزش ۵۰ میلیون تومان است که اهداء شد.

داود لطیفی افزود : این گوشی ها و تبلت های مورد نیاز به دانش آموزان دوقلو، بی بضاعت و دارای چند دانش آموز در یک خانواده برای تسهیل در روند تحصیل اهداء شده است.

وی گفت: علاوه بر این دستگاه های اهدایی با هماهنگی های به عمل آمده با مدیران مدارس مقرر شد با استفاده از ظرفیت خیرین و خانواده های برخوردار برای دانش آموزان نیازمند در حد توان و ظرفیت گوشی های هوشمند تهیه شود.

دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونای اداره آموزش و پرورش بابل همچنین بیان کرد: هر چند در یک هفته اخیر حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس برای آموزش حضوری افزایش یافته است اما اداره آموزش و پرورش بابل مصمم است که با فراهم آوردن زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری زمینه آموزش حضوری و غیر حضوری را به صورت کامل فراهم کند.

وی اضافه کرد: سلامت دانش آموزان برای ما بسیار حائز اهمیت است که در همین راستا دولت حدود ۶۰۰ میلیون تومان به مدارس کم برخوردار بابل برای پیشگیری از ویروس کرونا اختصاص و به حساب آنها واریز کرده است.

لطیفی گفت: هر روزه مسئولان آموزش و پرورش بابل به صورت مستمر از چند مدرسه دولتی و غیر دولتی بازدید به عمل می آورند و روند اجرای پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی دانش آموزان را  به دقت زیر نظر دارند.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای ۹۰ هزار دانش آموز می باشد که در ۶۰۰ مدرسه با حدود شش هزار معلم در حال تحصیل می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =