استاندار:مشارکت بانک شهر در طرح های اقتصادی گیلان گسترش یابد

رشت - ایرنا- استاندار گیلان گفت: نقش آفرینی و مشارکت بانک شهر در طرح های اقتصادی استان به عنوان انتظار شهروندان، گسترش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ ارسلان زارع عصرچهارشنبه در دیدار رئیس هیات مدیره و برخی از معاونان بانک شهر کشور، به اثرگذاری این بانک در حوزه‌های سرمایه‌گذاری، عمران و توسعه اشاره و بر ضرورت گسترش نقش آفرینی و مشارکت در طرح های اقتصادی گیلان به عنوان انتظار شهروندان تاکید کرد.

وی ارتقای رفاه اجتماعی در زندگی مردم با توجه به توسعه شهرها را لازم خواند و ابراز امیدواری کرد با افزایش همکاری شهرداری های گیلان و بانک شهر و همچنین حمایت از واحدهای تولیدی استان، شاهد توسعه حوزه های عمرانی، اقتصادی، اشتغال و نیز بخش سلامت باشیم.

در این دیدار عیسی قهرمانی رئیس هیات مدیره بانک شهر کشور نیز با اعلام آمادگی برای گسترش فعالیت‌های این بانک در گیلان به منظور توسعه شهری، حمایت از ایجاد بخش های توسعه واحدهای تولیدی و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری بیان داشت: بانک شهر علیرغم جوان بودن و سابقه دوازده ساله ، اما  چهار دهه، فعالیت توسعه‌ای در کشور داشته و اطمینان می دهم که تحولی در مشارکت این بانک با حوزه‌های اقتصادی و عمران شهری گیلان را شاهد باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =