وزیران نفت و آموزش و پرورش به مجلس می‌روند

تهران- ایرنا- وزیر نفت برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان و وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال دو نماینده هفته بعد در مجلس حاضر می‌شوند.

مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد و نمایندگان مجلس طرح دوفوریتی اصلاح تبصره‌های (۱) و (۲) ماده واحده قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی و طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن را بررسی می‌کنند.

بررسی طرح دوفوریتی استفساریه بند (ج) ماده (۱۱۲) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و همچنین طرح اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و طرح الحاق یک تبصره به ماده (۵) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی نیز در دستور کار هفته آینده نمایندگان مجلس قرار دارد.

سوال ابراهیم رضایی نماینده دشتستان و تعدادی دیگر از نمایندگان روز یکشنبه از بیژن زنگنه نامدار وزیر نفت و سوال رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان و سیاهکل و علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل در روز سه‌شنبه از محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی‌ها و انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها نیز در دستور کار این هفته مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =