آلرژی یک پرسپولیسی به تیم‌های عربستانی؛ شماره سه به سه رسید

تهران - ایرنا - شجاع خلیل‌زاده برای سومین بار در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شد و بازهم این اتفاق مقابل یک تیم عربستانی رقم خورد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس سرانجام در سومین بازی خود در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسید و با یک گل از سد تیم التعاون عربستان گذشت تا با چهار امتیاز در رده سوم گروه قرار بگیرد.

تک گل بازی توسط مدافع پیش تاخته سرخپوشان یعنی شجاع خلیل‌زاده به ثمر رسید. این مدافع ۳۱ ساله موفق شد سومین گل پرسپولیس را در این فصل از مسابقات را به ثمر برساند و همچنین سومین گل خود را با لباس پرسپولیس در این مسابقات وارد دروازه رقبا کند.

البته که این سه گل داستان جالب و مشابهی دارد. شجاع خلیل‌زاده اولین بار در مرحله یک چهارم نهایی و در دیدار رفت فصل ۲۰۱۷ در جدال برابر الاهلی موفق شد در دقیقه ۷۱ بازی ۲ بر صفر باخته را به ۲ بر یک تبدیل کند. دقایقی بعد گل دوم نیز توسط گادوین منشا به ثمر رسید و پرسپولیس موفق به صعود شد.

۲ فصل بعد و این بار در مرحله گروهی پرسپولیس به مصاف الاهلی رفت. این بارهم پرسپولیس با ۲ گل عقب بود و شجاع در نیمه دوم و این بار در دقیقه ۹۳ با یک قیچی برگردان تماشایی فاصله را به حداقل رساند اما این بار دیگر حساب کار مساوی شد. در نهایت پرسپولیس از گروه بالا نیامد و حذف شد.

حالا هم نوبت به این گل رسید. بازهم یک تیم عربستانی. بازهم نیمه دوم. بازهم گل نخست و این بار برای نخستین بار گل شماره سه به برد ختم شد و با نتیجه مساوی یا باخت به اتمام نرسید. باید دید ماجرای شجاع و تیم‌های عربستانی تا کجا ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =