مادر شهیدان حسن نژاد حقی به فرزندان شهید خود پیوست

تهران - ایرنا - مادر شهیدان «حسن‌نژاد حقی» به فرزندان شهید خود پیوست و غلامرضا کامیاب یادگار هشت سال دفاع مقدس و جانباز ۷۰ درصد پس از سال‌ها دوری از همرزمان شهیدش دعوت حق را لبیک گفت و به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

به گزارش ایرنا، مرحومه حاجیه خانم «سکینه ابوالحسنی» مادر مکرم شهیدان «منصور و علیرضا حسن نژاد حقی» دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
 

مراسم تشییع و خاکسپاری با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، مردم و مسئولان در قطعه والدین شاهد واقع در گلزار شهدای سراب برگزار شد.
شهید معظم منصور حسن نژاد حقی بسیجی جهادگر سال ۴۴ در سراب متولد و سال ۶۶ در عملیات بیت المقدس ۲ منطقه ماووت به شهادت رسید.

شهید معظم علیرضا حسن نژاد حقی معلم بسیجی سال ۴۷ در سراب متولد و سال ۶۴ در عملیات والفجر ۸ منطقه اروند رود به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

«غلامرضا کامیاب» جانباز سرافراز ۷۰ درصد نیز روز گذشته(سه شنبه) بر اثر ایست قلبی، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
پیکر پاک این شهید سرافراز پس از ادای احترام مسئولان در گلزار شهدا «بهشت رضا» مشهد، در جوار یاران شهیدش، آرام گرفت.
غلامرضا کامیاب جانباز ۷۰ درصد سال ۱۳۴۲ چشم به جهان گشود و در ۱۵ تیر۱۳۶۲ در کردستان براثر برخورد با مین و اصابت ترکش از ناحیه دو چشم نابینا و به مقام رفیع جانبازی نایل آمد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha