درخشان: پرسپولیس به زمان نیاز دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم برای هماهنگی به زمان بیشتری نیاز دارد.

«حمید درخشان» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابله التعاون عربستان در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: به نظرم بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول پرسپولیس چندان نتوانست روی بازی مسلط شود و التعاون بهتر بود و اگر درخشش «حامد لک» در درون دروازه نبود شاید در همان نیمه اول کار تمام شد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم شرایط بهتر شد. هم پرسپولیس توانست به دروازه التعاون نزدیک شود و موقعیت‌سازی کند و هم اینکه گل را بزند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد خریدهای جدید این تیم، گفت: فکر می‌کنم «میلاد سرلک»، حامد لک و تا حدی «عیسی آل‌کثیر» خوب بودند. «احسان پهلوان» و «سعید آقایی» هم تلاش‌شان را انجام دادند اما فعلا به زمان نیاز دارند تا با تیم هماهنگ شوند.

درخشان خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس اگر زودتر با هم هماهنگ شوند، می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن در لیگ خودمان و حتی آسیا داشته باشند. آن‌ها به زمان نیاز دارند. «یحیی گل‌محمدی» در نیمه دوم هم توانست با تدابیر تاکتیکی‌اش جلوی حملات خطرناک التعاون را بگیرد و هم اینکه به گل برسد.

وی در خصوص عملکرد خط حمله پرسپولیس در این بازی، عنوان کرد: همان‌طور که گفتم آل کثیر بد نبود و «وحید امیری» هم تمام تلاش خود را انجام داد تا برای تیم مفید باشد و مثل همیشه دوندگی زیادی داشت. البته به نظرم می‌شود به بازیکنی مثل «مهدی ‌عبدی» هم بیشتر اعتماد کرد. به هر حال این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد، چه کسی بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: اگر بتوانیم التعاون را در بازی برگشت شکست بدهیم، شانس بالایی برای صعود خواهیم داشت. به نظرم اگر پرسپولیس بتواند از گروهش صعود کند می‌تواند تا چند مرحله بالاتر برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =