قاتل متواری و همدستانش در شیراز دستگیر شدند

یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتل متواری به همراه پنج نفر از همدستانش توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این استان و استان فارس دستگیر شدند.

سرهنگ سعید بالش زر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در شهر یاسوج، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد که جوانی ۲۰ ساله توسط فردی با اسلحه ساچمه زنی به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این جوان بعد از گذشت تقریبی ۱۰ روز بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ بالش زر بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با همکاری دستگاه قضائی، تدابیر فرمانده انتظامی استان، پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده محل تردد و مخفیگاه قاتل را شناسایی و با تعامل مأموران پلیس آگاهی استان فارس طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی به همراه ۵ نفر از همدستانش در مخفیگاهش در استان فارس دستگیر کردند.

وی تاکید کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد و انگیزه خود از ارتکاب قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی کهگیاویه و بویراحمد ابراز داشت: پلیس با قاطعیت با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه‌دار کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =