۹۷۵ میلیون ریال کمک مردمی برای مددجویان سقزی جمع آوری شد

سنندج - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز گفت: ۹۷۵ میلیون ریال کمک مردمی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان جمع‌آوری و صرف خرید لوازم التحریر، پوشاک و لوازم الکترونیکی آموزشی برای دانش آموزان نیازمند شد.

غفور عبداللهی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره ) سقز تعداد ۱۵۶ نفر دانشجو و یک هزار و ۴۵۱ دانش آموز (۷۲۱ نفردانش آموزان ایتام) را تحت پوشش دارد.

وی با بیان اینکه از اعتبارات دولتی، هزینه تحصیلی به ازای هر نفر دانش آموز، مبلغ یک میلیون ریال و در حال حاضر مبلغ ۵۵۵ میلیون ریال پرداخت شده است، یادآور شد: مبلغ ۶۱۷ میلیون ریال برای شهریه تحصیلی دانشجویان دانشگاههای غیر دولتی در این شهرستان پرداخت شده است.

وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها با عنوان شور عاطفه‌ها گفت: امسال پیش‌بینی کمک‌های جمع آوری شده در جشن عاطفه ۴۵ میلیون ریال بوده و در چند روز اخیر تعداد ۵۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۵۰ میلیون ریال جمع آوری شده است

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز گفت: در روز جشن عاطفه های امسال، تعداد ۳۰ پک آموزشی به ارزش ۴۵ میلیون ریال و تعداد ۳۸ جفت کفش از طرف دو خیر بزرگوار به مرکز نیکوکاری محله بهارستان سقز به ارزش بیش از ۵۰ میلیون ریال به دانش آموزان تحت پوشش اهدا شد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha