کاظم جلالی: آمریکا در حال فرافکنی شکست‌های خود است

مسکو - ایرنا - سفیر ایران در روسیه اعلام کرد: شو تبلیغاتی عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عربی با هدف فرافکنی شکست های آمریکا در عرصه داخلی و بین المللی صورت گرفته است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، کاظم جلالی در توییتی افزود: «تلاش رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی در برگزاری شو تلویزیونی علنی سازی روابط با برخی کشورهای مرتجع عربی در آستانه انتخابات آمریکا با هدف منحرف کردن افکار عمومی از سیاست های شکست خورده آمریکا در داخل و سطح بین الملل بوده است.»  

وی افزود: «قطعا محور مقاومت با خیانت و فریبکاری برخی کشورهای زبون عربی نه تنها تضعیف نخواهد شد بلکه بانیان این خیانت، خود را در معرض دشمنی آشکار مقاومت قرار خواهند داد».

گفتنی است، امارات و بحرین دیروز با وساطت ترامپ با رژیم صهیونیستی در واشنگتن توافقنامه ای را برای عادی سازی روابط دوجانبه امضا کردند. 

سفیر ایران در توییت دیگری به زبان روسی به اظهارات مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد و گفت: برغم پاسخ منفی جامعه جهانی به اقدامات یکجانبه و غیرقانونی آمریکا در فعال سازی مکانیزم اسنپ بک و احیای تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران، آمریکا همچنان گستاخانه کشورهای جهان را به نقض قوانین بین المللی فرا می خواند. 

به گفته وی، حرکت نا متوازن و مغایر با قوانین بین المللی تنها باعث انزوای بیشتر ایالات متحده آمریکا خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =