۲۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۸
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84042326
۰ نفر

برچسب‌ها

تکمیل پروژه های نیمه تمام مشکین دشت نیازمند ۸۰ میلیارد ریال است

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس اعلام کرد که تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی در بخش مشکین دشت فردیس نیازمند تخصیص ۸۰ میلیارد ریال اعتبار است.

 ابوالفضل اینانلو روز چهارشنبه دربازدید  ۶ پروژه نیمه تمام مشکین دشت فردیس استان البرز افزود: این پروژه ها شامل ساختمان آتش نشانی مهندسی زراعی،سالن ورزشی بعثت،خانه کشتی،بلوار ارتش،بلوار جهاد و جاده سلامت است که  با پیگیری های صورت گرفته اعتبارات این پروژه ها از سوی شورای شهرمشکین دشت و  بودجه استانی تامین می شود.

وی با بیان اینکه  امروز بازدیدی از پروژه نیمه کاره ساختمان آتش نشانی در شهرک مهندسی زراعی مشکین دشت انجام شد،اظهار داشت: این مکان جزو اماکن فاقد دهیاری است که می شود از اعتبارات ارزش افزوده استفاده کرد.

وی افزود: سالن ورزشی در مشکین دشت در حال احداث است که مردم مشکین دشت می توانند از این امکانات بهره ببرند و در کنار آن پارکینگ خودرو های سنگین به مساحت ۷ هزار متر مربع پیش بینی شده است.

فرماندار فردیس گفت: امیدوارم با همت و پیگیری های شهرداری و شورای شهر مشکین دشت به نتیجه برسد تا پایان دوره شورا پروژه های نیمه کاره تکمیل و به بهره برداری برسد تا مردم مشکین دشت از خدمات بهره ببرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =