مردم کهگیلویه و بویراحمد مشارکت گسترده ای در شور عاطفه ها داشته  باشند 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان و نیکوکاران بومی و غیربومی مشارکت گسترده ای در شور عاطفه های امسال داشته باشند. 

قباد مبشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شور عاطفه‌ های امسال از ۲۲ شهریورماه و با شعار «ایران همدل - شور عاطفه ‌ها» همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز و تا ۱۱ مهرماه نیز ادامه دارد. 

وی افزود: هدف از برگزاری شور عاطفه های امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد مساعدت برای تأمین تبلت و گوشی تلفن همراه به  منظور استفاده بهتر آموزشی و تحصیلی دانش ‌آموزان و دانشجویان کم بضاعت از فضای مجازی است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بیش از هشت هزار دانش آموز و حدود ۲ هزار دانشجو زیر پوشش کمیته امداد این استان هستند و با توجه به شیوع بیماری کرونا نیاز بیشتری به یاری مردم استان و نیکوکاران بومی و غیربومی دارند. 

مبشری عنوان کرد: تأکید اصلی در برگزاری شور عاطفه‌ های امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد پرداخت الکترونیکی کمک ‌های نقدی با  توجه به شیوع بیماری کرونا خواهد بود. 

وی ابراز داشت: بر همین اساس چند روش‌ مجازی و غیرحضوری برای مشارکت مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی در شور عاطفه های امسال لحاظ ‌شده است. 

مبشری گفت: این روش ها شامل شماره ‌گیری ۲ کد دستوری #۱۴* و #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه، شماره کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۵۰۳۸۹۴۱ و شماره‌ حساب ۰۱۱۱۵۸۵۳۴۹۰۰۴ است. 

وی اظهار داشت: علاوه بر این نیز دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و مراکز نیکوکاری وابسته به آن آماده جمع ‌آوری  کمک ‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان و نیکوکاران بومی و غیربومی در شور عاطفه های امسال هستند. 

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =