هفت هزار بسته معیشتی بین نیازمندان فارس توزیع شد

شیراز- ایرنا- هفت هزار بسته معیشتی دیگر در ادامه کمک‌های مومنانه به نیازمندان فارس، با حضور عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس، بین نیازمندان این استان توزیع شد.

عنایت‌الله رحیمی، چهارشنبه در مراسم توزیع این کمک‌ها، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: قطعا با همکاری جمعی می‌توان خدمات ارزنده‌ای به نیازمندان ارایه کرد و در این زمینه استان فارس پیش‌رو است.
وی، با اشاره به اقدامات زودهنگام  و موثر متولیان مراکز مذهبی و فرهنگی در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و انجام کمک‌های مومنانه در این زمینه ادامه داد: با توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب و حمایت‌های دولت، شاهد انجام فعالیت‌های حمایتی ارزنده‌ای در استان بودیم.
او اظهار داشت: افزون بر ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از اصناف آسیب دیده در نظر گرفته شده است همچنین روزانه بیش از ۲ میلیارد  تومان در بخش درمانی و بهداشتی در استان هزینه می‌شود.


توزیع ۹۵ هزار و ۳۵۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند در محرم
به گفته محمد بذرافشان مدیر کل کمیته امداد استان فارس، از ابتدای محرم امسال در قالب طرح احسان حسینی، ۹۵ هزار و ۳۵۰ بسته معیشتی با اعتبار ۳۴ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان تهیه و بین خانواده‌های نیازمند استان توزیع شده است.
وی اظهار داشت: همچنین در طرح اطعام حسینی نیز تاکنون یک میلیون و ۲۷۷ هزار پرس غذای گرم به خانواده‌های نیازمند اهدا شده است.
او ادامه داد: به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت، دو طرح احسان و اطعام حسینی تا پایان ماه صفر در این استان همزمان با سراسر کشور اجرا خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: همچنین تاکنون در قالب طرح شور عاطفه‌ها، ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی در این استان جمع آوری شده است.
بذرافشان افزود: این طرح که از ۲۲ شهریورماه جاری آغاز شده تا ۱۱ مهرماه ۹۹ ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =