مجلس انقلابی مقابل فعال شدن مکانیسم ماشه ساکت نخواهد بود

تهران- ایرنا- نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا و اروپا توجه کنند اگر بخواهند سیستم مکانیسم ماشه را فعال کنند حتما مجلس انقلابی کوتاه نخواهد آمد و دولت ایران را موظف می‌کند که تمام تعهدات برجام از جمله پروتکل الحاقی را رها کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، سید جلیل میرمحمدی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود افزود: آمریکا و اروپا توجه کنند اگر بخواهند سیستم مکانیسم ماشه را فعال کنند حتما مجلس انقلابی کوتاه نخواهد آمد و دولت ایران را موظف می‌کند که تمام تعهدات برجام از جمله پروتکل الحاقی را رها کند.

نماینده مردم یزد با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود گفت: وزرا توجه کنند امروز با تانکر ، آب روستاهای تفت و میبد تامین می‌شود و امیدوارم صدای مظلومیت این منطقه را بشنوید.

میرمحمدی درباره شرایط نرخ ارز، بورس و قیمت اجناس و کالاها تصریح کرد: سفره مردم هر روز کوچکتر می شود و امیدوارم رییس جمهوری در این باره کاری انجام دهند. زیرا استان یزد بهشت سرمایه گذاری است و امیدواریم وزیر صنعت، معدن و تجارت هرچه زودتر معرفی شوند تا برای صنایع پاک و سبز  در این استان برنامه‌ریزی لازم صورت بگیرد.

نماینده مردم یزد با بیان اینکه برنامه ای برای مدیریت وقفیات استان وجود ندارد،  تصریح کرد: ۳۰ سال است در یک شهرستان بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان وقف بی برنامه رها شده است.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: استان یزد معادن بسیاری دارد ولی معادن در حال تخریب هستند و آسیب های زیست محیطی نیز به جا مانده  که عدم رضایت روستائیان را در بر داشته است و امیدوارم  وزارت صمت و مسوولان استانی اجازه ندهند حق روستاییان پایمال شود و خسارت های وارد شده را از معدن داران بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =