عملیات اجرایی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی رازی بندرعباس مهرماه آغاز می‌شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: عملیات اجرایی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی رازی بندرعباس به عنوان یکی از مدرن ترین و مجهزترین بیمارستان‌های کشور و متناسب با تکنولوژی روز دنیا اواخر مهرماه امسال آغاز می‌شود.

فریدون همتی روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بیمارستان رازی که با حضور سرمایه گذار این طرح برگزارشد، افزود: موافقت اصولی برای راه اندازی بخش پزشکی هسته‌ای، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، درمان ناباروری، سونوگرافی، رادیوتراپی و آنژیوگرافی این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی با ظرفیت افزایش بیش از ۲۴۰تخت در زمینی به مساحت ۴۲هزار مترمربع اخذ شده است. 
وی بیان داشت: این بیمارستان باتوجه به مقیاس، بزرگترین سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه درمان  بعد از انقلاب در هرمزگان است و ما به عنوان بخش دولتی، تمام تلاش خود را در راستای رفع موانع و تسهیل در امور اجرایی این طرح به کار خواهیم بست.
استاندار هرمزگان همچنین در راستای تسهیل و رفع موانع آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان دستور داد: در روزهای آینده نشستی با حضور معاون عمرانی استانداری و نمایندگانی از سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهرداری بندرعباس و دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار و مشکلات و موانع اداری و سازمانی آن رفع شود.
همتی با اشاره به اینکه اجرای این طرح در تقویت گردشگری سلامت بندرعباس موثر خواهد بود، گفت: گردشگری سلامت به دلایل زیادی در این سال‌ها مورد توجه قرار گرفته و ما هم باید از عواید و منافع این بخش باتوجه به رقابتی شدن این بخش، گام‌های اجرایی را سریع تر برداریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =