۸۸ پرونده تخلف نانوایان در خراسان جنوبی رسیدگی شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: با بازرسی‌های انجام شده توسط تعزیرات حکومتی ۸۸ پرونده تخلف نانوایان به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی محکوم به پرداخت ۹۳ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۵۹۶ تومان جزای نقدی شد.

بنابر اعلام اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی، محمدحسین اشرفی روز چهارشنبه اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی در بخش کالا و خدمات به ۹۶۸ پرونده و در بخش بهداشت و درمان به ۲۱۸ پرونده رسیدگی کرده است.

وی افزود: در این مدت ۲۱۲ پرونده تخلف مربوط به خوار و بار فروشان، ۸۸ پرونده مربوط به نانوایان و ۷۱ پرونده تخلف میوه و تره بار در استان توسط تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی رسیدگی شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: متخلفان ۲۱۲ پرونده مربوط به خوار و بار به علت تخلفاتی از قبیل درج نکردن قیمت کالا، گرانفروشی و ارائه نکردن فاکتور به مبلغ ۱۰۱ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۶۶۸ تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

وی بیان کرد: ۷۱ پرونده تخلف میوه فروشان نیز به علت درج نشدن قیمت کالا، گرانفروشی و ارائه نکردن فاکتور به پرداخت ۱۵ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۱۹۰ تومان جریمه منجر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =