مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد

تهران- ایرنا- ‌سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حکمی سرتیپ دوم فرشاد نجفی‌پور را به عنوان مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با حضور سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، روسای سازمان‌های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، معاونین و مدیران عامل سازمان‌های وزارت دفاع در ستاد سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح برگزار شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این مراسم، سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح(ساتا) و زیرمجموعه‌های آن را یکی از سازمان‌های مهم و محوری وزارت دفاع عنوان کرد و اظهارداشت: این سازمان به عنوان یک سازمان خدمات‌رسان به کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در سطح کشور برخوردار است.

حاتمی با بیان مأموریت ویژه ساتا در حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح دارای نقش‌آفرینی‌های متعدد و ارزشمندی در سطح جامعه بوده و بر پایه برنامه‌ریزی دقیق، خردورزی، مدیریت شایسته و مطلوب، بایستی فرایند خدمت‌رسانی به آحاد شاغلین نیروهای مسلح و به ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح را به شایستگی هر چه بهتر انجام دهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه خدمت در جمهوری اسلامی یک توفیق، فرصت بی‌بدیل و یک مسئولیت الهی است، اظهارداشت: آنچه در وزارت دفاع به ویژه در سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در ایجاد رضایتمندی و خدمت‌رسانی به شاغلین و پیشکسوتان معزز نیروهای مسلح انجام می‌گیرد، مصداق عمل صالح است و خداوند این توفیق را به کارکنان مجموعه ساتا عنایت فرموده تا این عمل صالح را به نحو احسن به انجام رسانند.

حاتمی با تجلیل از مقام شامخ شهداء، جانبازان و ایثارگرانی که بخشی از جامعه هدف سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح هستند، گفت: ما به واسطه ایثارگری‌ها، جانفشانی‌ها و خون‌هایی که برای انقلاب و نظام اسلامی نثار شده است، در این مناصبِ خدمت نشسته‌ایم و بایستی به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و منویات فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که عمل و دستیابی به آن بسیار مهم است، مومن و ثابت قدم باشیم.

وی تعهد و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و مومن ایران اسلامی و تلاش در حل مشکلات مردم را یکی از مولفه‌های اصلی مدیران جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: همه مدیران و خادمان نظام باید دست به دست هم دهیم و با هماهنگی، انسجام و تکیه بر ظرفیت‌های درونی کشور در راستای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی گام برداریم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به نقش حساس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در حوزه‌های مختلف مأموریتی خود، گفت: حوزه‌های اجتماعی، اقتصاد و خدماتی نیروهای مسلح از مولفه‌های مهم و تاثیرگذار قدرت‌آفرینی یک کشور محسوب می‌شود و استکبار جهانی و نوکران خود فروخته‌شان، درصددند تا با تخصیص بودجه‌های کلان و تحریم‌های ظالمانه و جنگ نرم روحیه انقلابی مردم و نظام جمهوری اسلامی را تضعیف و تخریب کنند.

حاتمی یکی از لازمه‌های موفقیت هر چه بیشتر سازمان تأمین اجتماعی را پاسخگو بودن و رضایتمندی جامعه هدف این سازمان برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز ساتا در حوزه اجتماعی با افزایش طرح‌های رفاهی، حمایتی، بیمه و درمانی چتر حمایتی خود را در سراسر کشور گسترش داده و وظایف مهمی در این حوزه عهده‌دار است.

وی در خصوص استمرار پیشرفت و تعالی روزافزون ساتا خاطرنشان کرد: ساتا باید مأموریت‌های خود را بر پایه تغییر و تحولات اجتماعی و تفکرات جدید بطور مستمر و مؤثر ادامه و ارتقاء دهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از زحمات و تلاش‌های ابراهیم محمودزاده مدیر عامل سابق سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در طول خدمت در این سازمان بزرگ قدردانی کرد و برای سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور که از یادگاران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون کرد.

سرتیپ دوم فرشاد نجفی‌پور تاکنون در سمت جانشین سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح فعالیت می‌کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =