هنر نقش تاثیرگذاری در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی دارد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار جوانرود بااشاره به جایگاه معنوی هنر در جامعه گفت: هنر نقش تاثیرگذاری در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی دارد.

رستگار یوسفی روز چهارشنبه در دیدار با مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن عکاسان شهرستان جوانرود افزود: اصلی ترین نقش هنر معنابخشی به محیط و جامعه است.

وی، به نقش هنر عکاسی  در جامعه اشاره کرد و اظهارداشت: عکس می تواند نقش شگرفی بر نگاه و اندیشه مردم یک جامعه بگذارد.

یوسفی به ظرفیت و موفقیت های انجمن عکاسان شهرستان جوانرود در عرصه های ملی و بین المللی اشاره و خاطرنشان کرد: این انجمن درکنار روابط عمومی  ادارات  ونهادها می تواند با بهره گیری از تخصص و آموزش های لازم نقش موثری ایفا کند.

وی یادآورشد: از تمام فعالیت های مفید و موثر انجمن عکاسان حمایت کرده و خواهیم کرد.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانرود نیز با اشاره به درخشش انجمن عکاسان این شهرستان در عرصه های ملی و بین المللی گفت: این انجمن می تواند نقش موثری در توسعه فرهنگی جامعه ایفا کند.

 مسعود قادری افزود: حمایت و پشتیبانی ادارات و نهادها از فعالیت انجمن عکاسان گامی در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی است.

رییس انجمن عکاسان  شهرستان جوانرود هم گفت: این انجمن اکنون با ۱۱۰ عضو در راستای فعالیت های فرهنگی منطقه به دور از حاشیه و رعایت اخلاق فعالیت دارد.

ادریس خسروی زاده افزود: انجمن عکاسان شهرستان جوانرود آمادگی دارد در راستای فعالیت های فرهنگی و آموزش به علاقه مندان هنر عکاسی به یاری روابط عمومی ادارات و نهادها بیاید.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه دارد.