زالی: قدردان تلاش نیروهای کادر فوریت‌های پزشکی هستیم

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تبریک ۲۶ شهریور روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی گفت: در این روزهای سخت که سفیدپوشان عرصه سلامت شبانه روز برای مبارزه با کرونا تلاش می کنند، بیش از هر زمان قدردان تلاش نیروی کادر فوریت های پزشکی هستیم.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پیام تبریک دکتر علیرضا زالی فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه، روز فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ را به تمامی کارکنان شاغل در این حرفه به ویژه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که در شهرستان های استان تهران باوجود همه چالش ها و دشواری ها همواره حافظ جان هموطنان هستند، تبریک گفت.

وی در این پیام افزود: روز ۲۶ شهریور ماه، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از زحمات ارزشمند تلاش‌گران فوریت‌های پزشکی و اورژانس که با فعالیت بدون وقفه خود در حیاتی ترین برهه ها بدون هیچ منتی ناجی جان و سلامت شهروندان می شوند.

وی تاکید کرد: امروز بیش از هر زمانی اورژانس با زندگی اجتماعی مردم گره خورده است زیرا نیروهای اورژانس در حساس ترین لحظاتی  که ثانیه ها تعیین گر سرنوشت جان انسان ها می شوند، برای خدمت رسانی بر بالین و در کنار بیماران، آسیب دیدگان و انسان های نیازمند به خدمات فوری پزشکی حاضر می شوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این پیام تبریک تصریح کرد: اکنون که در عرصه جهانی نیاز به نوآوری و ابتکار در بسترهای مختلف خدمات اورژانس بیش از هر زمان حس می شود، اورژانس کشور با تقویت روحیه و افزایش توان تخصصی نیروهای خود و همچنین از طریق بهره گیری از فناوری های ارتباطی برای درمان های لحظه ای و فوری و بروز رسانی ناوگان انتقال بیمار در عرصه نوآوری و ابتکار پیشگام است.

زالی ادامه داد: ارزش زحمات صادقانه و متعهدانه فعالان این عرصه که با به کارگیری مهارت های فنی خود به عنوان سربازان خط مقدم سلامت در راستای کاهش آلام و حفظ حیات همنوعان تلاش می کنند بر هیچ کس پوشیده نیست و بدون شک خدمات انسان دوستانه آنان نزد پروردگار نیز بدون اجر نخواهد ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =