معاون سپاه شهدا: توان دفاعی کشور در بالاترین میزان قرار دارد

مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: توان دفاعی ایران اسلامی هم اکنون در مستحکم‌ترین دوران خود قرار دارد و اقتدار نیروهای مسلح کشور بیش از هر زمان دیگری است.

سرهنگ تقی نجمی روز چهارشنبه در جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس افزود: اقتدار نیروهای مسلح به برکت جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و خون پاک شهدا حاصل شده و توان دفاعی و موشکی کشورمان موجب هراس دشمنان نظام شده است.

وی بیان کرد: دوران دفاع مقدس تنها جنگ تاریخ ایران است که در آن حتی یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم بلکه بر اقتدار و عظمت مرزهای کشور افزوده شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: ایمان به خدا و اعتقاد به شهادت، سلاح اصلی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود و امروز نیز همین روحیه موجب تقویت توان دفاعی و بازدارندگی ملت ایران در برابر دشمنان شده‌است.

وی با بیان اینکه برای دفع تهدیدهای دشمنان باید همواره به لحاظ عقیدتی و نظامی در مسیر تقویت و استحکام گام برداریم، اضافه‌کرد: شهدای دوران دفاع مقدس با اعتقاد راسخ به آرمان‌های انقلاب اسلامی جان خود را در راه دفاع از کیان کشور و نظام تقدیم کردند و عاقبت به‌خیر شدند و اکنون تداوم راه آنان با ایستادگی در برابر دشمنان و حفظ ارزش‌های والای شهیدان محقق می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در سال ۱۳۹۸ به عنوان ناحیه برتر بسیج در آذربایجان غربی انتخاب شد و رتبه نخست در میان شهرهای استان را به خود اختصاص داد.

دومین جشنواره مالک اشتر به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه، سرپرست فرمانداری، امام جمعه و فرماندهان نظامی و انتظامی تکاب برگزار و از ۳۰ نفر از نیروی انسانی برتر و منتخبان استانی و شهرستانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

تکاب از شهرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است و در دوران دفاع مقدس بیش از ۴۵۰ نفر ازرزمندگان این شهرستان در جبهه‌های غرب و جنوب در مبارزه با دشمن بعثی و گروهک‌های ضد انقلاب به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =