ادارات کرمانشاه برای برگزاری هفته دفاع مقدس بسیج شدند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت حفظ ارزش‌های جنگ تحمیلی گفت: تمام ادارات استان به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان بسیج شده‌اند.

به گزارش ایرنا، فضل الله رنجبر روز چهارشنبه در نشست بررسی برنامه های هفته دفاع مقدس که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهارداشت: بیان خاطرات و ارزش های دوران دفاع مقدس برای مردم، نیازمند یک بسیج همگانی در تمام ارگان ها است.

وی تصریح کرد: باید بمباران تبلیغاتی برای بیان ارزش های دوران دفاع مقدس به راه بیاندازیم و همه ابزارهای تبلیغاتی را در این زمینه به کار گیریم.

فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس نیاز به زنده شدن دارد، افزود: شهرداری کرمانشاه و بخشداری های سطح شهرستان باید در زمینه زنده نگه داشتن یاد دفاع مقدس دست به کار شوند.

رنجبر با بیان اینکه روستاییان نقش بسزایی در دوران دفاع مقدس داشتند، گفت: دهیاری ها حتما باید برنامه ای برای هفته دفاع مقدس داشته باشند و با نصب بنر و کارهای تبلیغاتی در این زمینه دست به اقدام بزنند.

وی با تاکید بر اینکه مدافعان اصلی انقلاب از میان قشر حاشیه نشین و ضعیف جامعه بودند، اظهارداشت: ادارات باید در هفته دفاع مقدس خدمات خود را به مناطق حاشیه ای ببرند و این مناطق را فراموش نکنند.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: باید ارزش های دوران دفاع مقدس را با خدمت در مناطق حاشیه ای و روستاهای محروم زنده کنیم.

رنجبر تصریح کرد: حوزه هنری، سازمان تبلیعات، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی های ادارات در هفته های دفاع مقدس اقدام به تولید محصولات فرهنگی مربوط به این دوران کنند.

وی تصریح کرد: باید همه آنچه در توان داریم به کار گیریم تا ارزش های دفاع مقدس به خوبی به نسل جوان که آینده سازان کشور هستند، منتقل شود.

فرمانده ناحیه سپاه کرمانشاه نیز در این نشست یادآور شد: سپاه پاسداران برنامه های ویژه ای را برای زنده نگه داشت ارزش های دفاع مقدس در سطح شهرستان کرمانشاه در دستور کار دارد.

سرهنگ سعید بهشتی افزود: در این ایام علاوه بر دیدار با خانواده شهدا و غبار روبی از مزار این عزیزان از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان نیز تجلیل می شود.

وی ارایه خدمات محرومیت زدایی را از دیگر برنامه های سپاه در هفته دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده در ۶ محله حاشیه ای شهر کرمانشاه به اقشار ضعیف خدمات ارایه می شود.

فرمانده ناحیه سپاه کرمانشاه توضیح داد: به منظور اجرای هرچه بهتر برنامه های حمایتی سپاه و بسیج به اقشار ضعیف جامعه از ظرفیت تمام ادارات و ارگان ها استفاده خواهیم کرد.

اخبار مرتبط