مقاومت فلسطین : هرگونه حمله رژیم صهیونیستی را پاسخ خواهیم داد

تهران - ایرنا - فرماندهی گردان‌های "عزالدین القسام" شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که هرگونه حمله رژیم صهیونیستی به مردم و پایگاه های مقاومت از سوی رژیم اشغالگر را بدون پاسخ نخواهد گذاشت.

به گزارش ایرنا، فرماندهی گردانهای "القسام" امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه‌ای که بر روی پایگاه اطلاع رسانی خود قرار داد، افزود: پاسخ ما مستقیم بوده و خواهد بود، بمباران را با بمباران پاسخ می‌دهیم و تا زمانی که رژیم اشغالگر صهیونیستی به حملات خود ادامه دهد، پاسخ خود را افزایش و گسترش خواهیم داد.  

در این بیانیه آمده است: فرماندهی مقاومت حرف خود را گفته است که اشغالگران هزینه هرگونه تجاوز علیه مردم فلسطین یا پایگاههای مقاومت را خواهند پرداخت.  

در این پیوند، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: اجازه نمی‌دهیم دشمن(صهیونیستی)، مردم و پایگاه‌های ما را هدف قرار دهد، پس بمباران را با بمباران پاسخ می‌دهیم.  

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه مشترک خود با اشاره به حملات هوایی بامداد امروز رژیم صهیونیستی به نواز غزه افزودند: به حملات صهیونیست‌ها که امروز انجام شد، پاسخ خواهیم داد و برای مقابله با هرگونه تجاوز آماده‌ایم.   

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین پایبندی خود به انجام معادله پاسخ "بمباران با بمباران" را اعلام و تاکید کردند که اجازه نخواهند داد، دشمن(صهیونیستی) مردم و پایگاه‌های مقاومت را هدف قرار دهد.  

مقاومت فلسطین صبح امروز (چهارشنبه) در واکنش مستقیم به حملات هوایی دشمن صهیونیستی که شمال و جنوب نوار غزه را هدف قرارداد به سمت شهرکها و پایگاه‌های این رژیم در حومه غزه موشک شلیک کرد.  

قابل ذکر است که جنگنده- بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته و سحرگاه امروز چندین هدف را در نوار غزه بمباران کردند.   

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =