۲ هیات ورزشی آذربایجان‌غربی، رتبه‌ برتر کشور شدند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: هیات‌های تیراندازی و هاکی به همراه مرکز ورزش قهرمانی استان، حائز رتبه‌های برتر کشوری طی یک سال گذشته شدند.

کیومرث پورایراندوست روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس ارزیابی سالانه فدراسیون تیراندازی از هیات‌های استان‌ها، هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی با کسب امتیاز برتر در شاخص‌های اعلامی در بین ۳۱ استان کشور، توانست رتبه اول را کسب کند.

وی اضافه کرد: طبق ارزیابی سالانه فدراسیون هاکی نیز، هیات آذربایجان‌غربی با کسب امتیاز برتر در شاخص‌های اعلامی در بین ۳۱ استان کشور، توانست رتبه دوم را کسب کند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی بیان کرد: مرکز ورزش قهرمانی آذربایجان‌غربی هم در عملکرد مراکز قهرمانی و استعدادیابی کشور به سطح A کشور ارتقا یافت.

پورایراندوست گفت: پیش‌از این مرکز ورزش قهرمانی آذربایجان‌غربی در سطح B کشور قرار داشت که اکنون با کسب امتیازات لازم توانست در بین ۹ استان برتر کشور به سطح A ارتقا یابد.

آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های پیشرو ورزش کشور است که در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در سال گذشته در بین ۱۰ استان برتر کشور قرار گرفت.

هیات‌های ورزشی آذربایجان‌غربی در سالیان گذشته هم در چند رشته، رتبه‌های برتر کشور را کسب کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =