بزیک: شانس پرسپولیس برای صعود افزایش یافت

تهران- ایرنا- پیشکسوت سرخپوشان پایتخت، گفت: پرسپولیس با پیروزی برابر التعاون از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار گرفته و شانس خود را برای صعود از گروه افزایش داد.

«ادموند بزیک» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص پیروزی دیشب تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با التعاون عربستان، بیان داشت: این دیدار ۲ نیمه متفاوت داشت. نیمه اول این دیدار بازی خوبی مشاهده نکردیم چرا که پرسپولیس نتوانست بر روی دروازه حریف موقعیتی ایجاد کند اما در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم، پرسپولیس توانست با پرس خوبی که داشت بازی را در دست بگیرد و موقعیت ایجاد کند.

وی ادامه داد: چیزی که در این دیدار مشهود بود، ناهماهنگی بازیکنان جدید با تیم بود. بازیکنانی که به تازگی به تیم اضافه شده‌اند با وجود هماهنگی نداشتن با تیم، نسبتا خوب بازی کردند و به طور قطع دیدار دیشب توانایی واقعی آن‌ها نبود. این بازیکنان به طور حتم در آینده بهتر می‌شوند و می‌توانند بیشتر به پرسپولیس کمک کنند.   

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ترکیب سرخپوشان در دیدار شب گذشته، تصریح کرد: باید ببینیم «یحیی گل‌محمدی» در روز بازی چه ابزاری در اختیار داشته است. «کمال کامیابی‌نیا» و چند بازیکن دیگر دچار مصدومیت بودند و به نظر من سرمربی پرسپولیس با وجود داشته‌هایش ترکیب خوبی را روانه میدان کرد.  

بزیک در مورد انتخاب بهترین بازیکن دیدار شب گذشته، گفت: «حامد لک» عملکرد بسیار خوبی در این دیدار داشت. به نظر من یک دروازه‌بان می‌تواند با عملکردش تیم را نگه دارد و به سمت پیروزی ببرد. لک با واکنش‌های به موقع در دیدار دیشب نشان داد دروازه‌بان قابلی است.

وی در مورد احتمال صعود سرخپوشان پایتخت به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، بیان داشت: پرسپولیس با کسب پیروزی در برابر تیم التعاون از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار گرفته و در حال حاضر شانس بالایی برای صعود از گروه است. به نظر پرسپولیس اگر توانسته تیم اول گروه را ببرد به طور قطع می‌تواند دیگر تیم‌ها را از پیش‌رو بردارد و به مرحله بعدی صعود کند.

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته موفق شد در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر التعاون عربستان را شکست دهد.  سرخپوشان در حال حاضر با ۴ امتیاز در رده سوم گروه سوم قرار دارند.
تیم فوتبال پرسپولیس جمعه شب در هفته چهارم دوباره مقابل التعاون به میدان خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =