فرماندار دشتستان: هفته دفاع مقدس فرصت بازبینی عملکردها برای تداوم انقلاب است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتستان گفت: دفاع مقدس برای مدیران فرصتی است تا عملکرد خود را برای تداوم انقلاب، پاسداشت خون شهدا و لبیک به اهداف آنها بازبینی کنند.

به گزارش ایرنا، فتح الله نوروزی روزچهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های دفاع مقدس افزود: دفاع از جان، مال، سرزمین و وطن در همه جوامع انسانی ارزشمند است ولی زمانی مقدس خواهد شد که در این دفاع حفظ ارزش‌ها بیش از جان و مال مد نظر باشد.

وی یادآور شد: در دفاع مقدس که در آستانه چهل سالگی آن قرار داریم همه اقشار و گروه‌ها به راهبری امام به صحنه آمدند و نقش آفرینی کردند که تحلیل، بیان و تبیین همه رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های آنها کاری دشوار است اما همه موظف هستیم در حد توان در تبیین و پاسداشت این دستاوردها تلاش کنیم.

نوروزی بیان کرد: اقتدار امروز کشور در منطقه، رشد فناوری علمی و نظامی، دسترسی به تولید و پرتاب ماهواره و نفوذ منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای نتیجه خودباوری و خود اتکایی ملت ایران در دفاع مقدس است.  

فرماندار دشتستان با بیان افتخارات این شهرستان از جمله تعداد قابل توجه رزمندگان، شهدا و اسرا، وجود خانواده پنج شهیدی، حضور سرداران و ایثارگران دشتستانی دربیشتر عملیات‌های جنگ و موفقیت‌های آنها در دور کردن دشمن از مرزهای کشور بر تبیین و تشریح نقش دشتستان در دفاع مقدس در برنامه های گرامیداشت چهلمین سال آن تاکید کرد.

نوروزی ادامه داد: در برنامه‌های هفته دفاع مقدس قبل از هر چیز مخاطب شناسی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هماهنگی و همکاری همه اعضای ستاد و دستگاه‌های برگزار کننده باید مد نظر باشد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =