درخشان: عملکرد «حامد لک» قابل تحسین بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نفرات جدیدی که به تیم اضافه شدند نیاز به زمان دارند اما عملکرد دروازه‌بان این تیم در نیمه نخست دیدار شب گذشته مقابل التعاون عربستان قابل تحسین بود.

«حمید درخشان» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دیدار با التعاون ۲ نیمه متفاوت داشت. نیمه نخست آن تیم پرسپولیس تقریبا ناهماهنگ بود و چند بار نیز دروازه این تیم توسط نماینده سعودی تهدید شد اما درخشش «حامد لک» باعث شد تا این تیم به گل نرسد.   اما در نیمه دوم تیم روند بهتری داشت و با حضور بیشتر در زمین حریف در نهایت به گل رسید. به نظرم برای هماهنگ شدن زمان لازم است چون چند ستاره از پرسپولیس جدا و بازیکنان جدیدی اضافه شدند که باید با ساختار  و تفکر حاکم بر تیم هماهنگ شوند.  

سرمربی سابق سرخپوشان پایتخت ادامه داد: نباید عملکرد بازیکنانی مانند «عیسی آل‌کثیر»، «سعید آقایی»  و «آرمان رمضانی» را با یک بازی قضاوت کنیم زیرا این بازیکنان نیاز به زمان دارند و باید در  ترکیب تیم و تفکر مربی جای بگیرند. به نظرم برای این هماهنگی چند بازی لازم است. یکی از این بازیکنان «حامد لک» است که جانشین دروازه‌بان خوبی مانند «علیرضا بیرانوند» شده است او هر چند در این بازی خوب ظاهر شد اما نیاز به تلاش بیشتر دارد. دیگر بازیکنان نیز باید بدانند که در چه تیمی توپ خواهند زد.  

بازیکن اسبق تیم‌ ملی فوتبال ایران با اشاره به قانون منع به کارگیری مربی و بازیکن خارجی در لیگ ایران افزود: نباید به این مصوبه به عنوان آسیب نگاه کنیم بلکه نسبت به آن باید دید مثبت داشته باشیم. هزینه استخدام مربی و بازیکن خارجی می‌تواند در تیم‌های پایه سرمایه‌گذاری شود و در آینده شاهد رشد ستاره‌هایی از  تیم پایه باشیم به نظرم این مصوبه یک فرصت است نه آسیب برای تیم‌های ایرانی.

درخشان همچنین گذری بر ناکامی سه دهه‌ای تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان زد و عنوان کرد: امیدوارم امسال سال پایانی این ناکامی باشد اما این مهم به راحتی تحقق نخواهد یافت بلکه نیاز به یک برنامه‌ریزی مدون دارد.  

چالش قراردادهای میلیاردی از دیگر مباحث مورد توجه سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس بود. او گفت: به نظرم درخواست مبلغ میلیاردی از سوی بازیکنان به مدیریت باشگاه برخواهد گشت. این رویه برای سال‌های آینده بسیار آسیب‌زا است و نمی‌شود دیگر آن را جمع کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار ورزش