اجرای ۴۰ کیلومتر از باند دوم جاده سرچم - اردبیل از هفته آینده

اردبیل-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ازآغاز عملیات اجرایی ۴۰ کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل از هفته آینده خبر داد.

محبوب حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول۴۰ کیلومتر از محل تقاطع سه راهی سرچم به سمت اردبیل با برآورد اولیه ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد:با تلاش مسوولان استان جهت تسریع روند عملیات اجرایی احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم مبلغ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل پروژه های ویژه ، مصوبات سفر رییس جمهوری جمهوری به استان و پیوست بودجه سال ۹۹ از اول سال جاری تا به حال ابلاغ شده است.

حیدری ادامه داد: از محل پروژه های ویژه سال ۹۹ مبلغ ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه ۱۰۰ درصد به خزانه ابلاغ گردیده تا پس از تامین اعتبار و ابلاغ خزانه به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جهت تسریع در روند عملیات اجرایی به این پروژه اختصاص یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: از محل مصوبات سفر رییس جمهوری به استان اردبیل هم  ۲۰۰ میلیارد ریال برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم تخصیص یافته است .

حیدری گفت: از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه سال ۹۹ هم مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال  به این پروژه اختصاص یافته و امید است.

 راه اصلی اردبیل – سرچم  حدود ۱۸۰ کیلومتر طول دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha