استکبار جهانی به دنبال تضعیف روحیه مردم است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: استکبار جهانی با هر ابزار و بهانه‌ای از طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون درصدد تضعیف روحیه و مایوس کردن مردم است تا آنها را از دولت و نظام جدا کند.

علی مصطفوی روز سه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان خوی اظهار داشت: مسوولان باید با ایجاد نشاط و امید در جامعه مانع از رسیدن دشمنان به اهداف خود شوند و با انعکاس عملکرد و دستاوردهای دولت و نظام این توطئه را خنثی کنند.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس توطئه استکبار جهانی با حضور رزمندگان، پشتیبانی مردم و رهبری امام راحل خنثی شد و برای اولین بار در طول تاریخ این کشور یک وجب از  خاک میهن به دست دشمنان نیفتاد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی به مدیریت خوب بیماری کرونا در کشور و استان اشاره کرد و افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت توانستیم از بسیاری از کشورهای پیشرفته بهتر این بیماری را با وجود تحریم مدیریت و تبدیل به ۱۰ کشور اول دنیا در بهبود یافتگان بیماری کرونا گردیم.

مصطفوی بیان کرد: باید رشادت‌های کادر درمانی کشور هم‌چون فداکاری رزمندگان در دوران دفاع مقدس مستندسازی شود تا آیندگان بدانند در شرایط تحریم کشور بخوبی مدیریت شد.

در پایان این مراسم "حسین عباسی" به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوی معرفی و از خدمات "سیدمحمد عابدی" فرماندار پیشین این شهرستان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =