بم، شهر برتر در رعایت پروتکل های بهداشتی مدارس کشور اعلام شد

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: آموزش و پرورش استان کرمان در زمینه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدارس بسیار خوب عمل کرده است و براساس اعلام ستاد ملی کرونا شهر بم به عنوان شهر برتر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس انتخاب شده است.

به گزارش ایرنا، محمد صادق بصیری  روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان کرمان با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس در روند تسهیل فرایند یاددهی یادگیری گفت: در راستای حفظ سلامتی دانش آموزان و فرهنگیان عزیز تیم ارزیابی از مدارس در استانداری کرمان تشکیل شده و در حال بازدید و ارزشیابی مدارس در خصوص رعایت مسائل بهداشتی است.

وی همچنین  بر بیان نقاط قوت توسط رسانه ها در راستای ایجاد  امید، شور و نشاط در جامعه تاکید و خاطر نشان کرد: بیان واقعیت حتی نکات منفی با رویکرد اصلاحی نیز ضروری است.

براساس این گزارش مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز طی گزارشی در این نشست گفت : آموزش حضوری در ۱۰۰درصد مدارس انجام می گیرد و برای حضور دانش آموزان نیز هیچ اجباری در کار نیست .

احمد اسکندری نسب افزود: علاوه بر کلاس های حضوری آموزش و پرورش از سه روزش دیگر برای آموزش دانش آموزان کار را دنبال می کند که این روش ها شامل مدارس تلویزیونی ، شبکه شاد و توزیع بسته هایی محتوا است .

در این نشست اعضای رسانه ای شورا ضمن ارایه گزارشی از تحلیل اخبار روز استان از آموزش و پرورش راهکارها و پیشنهادهایی در خصوص وضعیت مطلوبتر فضای آموزشی در راستای کاهش نگرانی والدین ارایه دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha