مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به پویش «جُرم بزرگ» پیوستند

تهران-ایرنا-رئیس و جمعی از مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برای اعلام انزجار خود از اهانت دوباره نشریه شارلی ابدو، به پویش رسانه «جُرم بزرگ» پیوستند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از فرهنگسرای رسانه، این فرهنگسرا پویش «جُرم بزرگ» را با هدف اعلام انزجار از تکرار هتک حرمت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر اکرم(ص) در فضای مجازی راه‌اندازی کرد، این پویش از تمامی اهالی فرهنگ و رسانه دعوت می‌کند که با انتشار پستی مشترک در صفحات شخصی خود در فضای مجازی، انزجار خود را از این اقدام نشان دهند. 
«حجت الاسلام میثم امرودی» رئیس و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، روز گذشته با انتشار پست‌هایی در فضای مجازی، این توهین را محکوم کردند. 

پویش رسانه‌ای «جرم بزرگ» از تمامی اهالی فرهنگ و رسانه دعوت می‌کند که با انتشار پستی مشترک در صفحات شخصی خود در فضای مجازی، انزجار خود را از تکرار توهین نشریه فرانسوی زبان «شارلی ابدو» نشان دهند.

هشتگ‌های #جرم_بزرگ #تروریسم_رسانه_ای #شارلی_ابدو_رسانه_نیست به زبان فارسی

#جریمة_عظیمة #الارهاب_الاعلامی #شارلی_ابدو_لیس_اعلامًا به زبان عربی

#GreatCrime #MediaTerrorism #CharlieHebdoIsNotMedia به زبان انگلیسی

#GrandCrime #TerrorismeMédiatique #CharlieHebdoNestPasUnMédia به زبان فرانسوی

برای اعلام انزجار از این اقدام بی‌شرمانه رسانه‌ای طراحی شده است.

برای پیوستن به این پویش و دریافت پست اختصاصی خود، عکس و نام خود را به صفحه رسمی فرهنگسرای رسانه در اینستاگرام@farhangsararesaneh دایرکت کنید.

به گزارش ایرنا، هفته‌نامه «شارلی ابدو» همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه با تیتر «همه چیز به خاطر این» مجددا کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha