مادران شهیدان اعتدال پور، ایراندوست و پدر شهدا خوشبویی آسمانی شدند

تهران - ایرنا - مادر شهیدان «محمدعلی، جمشید و علی‌اصغر اعتدال پور»، ام الشهدا «حمیدرضا و علیرضا ایراندوست» و  پدر شهیدان «محمدعلی و غلامرضا خوشبویی» به دیدار فرزندان شهید خود نائل شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران،  حاجیه خانم «اعتدال پور» مادر شهیدان «محمدعلی، جمشید و علی‌اصغر اعتدال پور» در سن ۹۳ سالگی به علت کهولت سن و بیماری در بیمارستان به رحمت ایزدی پیوست و به دیدار شهیدانش نائل شد.
پیکر مطهر این مادر فداکار و صبور روز چهارشنبه ۲۶ شهریور در قطعه ایثارگران در جوار گلزار شهدای شهرکرد به خاک سپرده خواهد شد.
شهید محمدعلی اعتدال پور سال ۴۰ در شهرکرد به دنیا آمد و سال ۶۵ با سمت معاون فرمانده گردان در شلمچه براثر اصابت ترکش به شهادت رسید.
شهید جمشید اعتدال پور سال ۴۲ در شهرکرد متولد شد و سال ۶۵ در شلمچه براثر اصابت ترکش به فیض عظمای شهادت نائل شد.
شهید علی‌اصغر اعتدال پور سال ۴۷ در شهرکرد متولد شد و سال ۶۲ در جزیره مجنون عراق براثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

پدر شهیدان «خوشبویی» به فرزندان شهیدش پیوست

حاج «علی اصغر خوشبویی» پدر گرامی شهیدان «محمدعلی و غلامرضا خوشبویی» از استان البرز پس از سال‌ها فراق از فرزندانش دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

«حاج علی اصغر خوشبویی» پدر گرامی شهیدان والامقام «محمدعلی و غلامرضا خوشبویی» پس از سال‌ها فراق و دوری از فرزندان شهیدش دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر پاک این پدر والامقام همزمان با ماه محرم الحرام، ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان و امت شهیدپرور استان البرز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشییع و در گلزار شهدای امام زاده محمد علیه السلام کرج در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید والامقام «غلام رضا خوشبویی» متولد ۱۳۳۹ سال ۵۹ در حین درگیری با نیروهای ضد انقلاب در سقز به درجه رفیع شهادت نائل امد و همچنین شهید والامقام «محمدعلی خوشبویی» متولد ۱۳۴۱ سال ۶۰ در عملیات طریق القدس در بستان  بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مادر شهیدان «ایراندوست» آسمانی شد

مادران شهیدان والامقام «حمیدرضا و علیرضا ایراندوست» از استان اصفهان به فرزندان شهیدش پیوست.

حاجیه خانم «زهرا جمالی» مادر شهیدان والامقام «حمیدرضا و علیرضا ایراندوست» به علت بیماری و کهولت سن در سن ۸۵ سالگی به ملکوت اعلی پیوست.

شهید علیرضا ایراندوست سال ۳۹ در میمه دیده به جهان گشود و سال۶۰ در مریوان به فیض شهادت نائل آمد. شهید حمیدرضا ایراندوست سال ۴۳ دیده به جهان گشود و سال ۶۲ در عملیات والفجر۴ به جرگه شهیدان راه الله پیوست. مزار این دو شهید گرانقدر در گلزار شهدای شهر میمه واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =