۲۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۷
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 84040213
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار خبر کوتاه از شهرستان دیر

بوشهر - ایرنا - فرمانده انتظامی دیر استان گفت: با دستگیری یک نفر سارق چهار فقره سرقت در این شهرستان کشف شد .

سرهنگ"مهدی نظریه" اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل در سطح شهرستان دیر دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی گفت: با بررسی صحنه های سرقت و انجام تحقیقات پلیسی یک نفر سارق اماکن خصوصی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.
نظریه افزود: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به چهار فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

پارچه چادر میان دختران دانش‌آموز بی بضاعت دیر توزیع می‌شود

مدیر آموزش و پرورش دیر گفت: براساس تفاهم نامه منعقدشده میان معاونت پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش وپرورش این شهرستان با موسسه نیکوکاری الزهرا پارچه چادر بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع می‌شود.

احمد عبدالله زاده افزود: با توجه به گرانی و قیمت بالای چادر مشکی قدرت خرید پایین دانش‌آموزان بی بضاعت و نیازمند، موسسه نیکوکاری الزهرا این شهرستان اقدام به فروش چادر مشکی با تخفیف ویژه به قیمت ۵۰ هزار تومان ویژه دانش‌ آموزان بی بضاعت ونیازمند مدارس  کرده‌است.
وی گفت: مدیران مدارس دخترانه متوسطه اول و دوم درمرحله اول نسبت به شناسایی دانش‌ آموزان بی بضاعت و نیازمند به ازای هر آموزشکاه هفت نفر به فروشکاه خیاطی جنب مسجد الزهرا واقع در کوی امام حسین خیابان شهید کاظمی نرسیده به آموزشگاه دخترانه سوره اقدام کنند.
وی گفت: قیمت هر چادر بدون تخفیف در بازار آزاد ۲۶۰ هزار تومان که با تخفیف ویژه این موسسه ۵۰ هزار تومان بفروش می رسد.

درختان مرکبات جایگزین کنوکارپوس‌های شهر دیر می‌شود

مسئول فضای سبز شهرداری بندر دیر گفت: با توجه به آثار منفی زیست محیطی، تخریب معابر، نفوذ در لوله‌های آب و فاضلاب و ایجاد گرفتگی در آنها و مشکلات فراوان دیگر که درختان کنوکارپوس برای عموم مردم و  شهرداری به وجود آورده‌ است این درختان ریشه کن و به جای آنها مرکبات، جاتروفا، گل کاغذی، لگنوم، پالم، تی وی تی و دیگر گونه‌های گیاهی در مناطقی از شهر کاشته می‌شود.

علی آزادی روز سه شنبه افزود: این اقدام با توجه به درخواست اهالی و ساکنان برخی از محلات شهر دیر و تصویب شورای اسلامی شهر و کمیسیون ماده ۷ و شرایط اقلیمی برای حل این مشکلات انجام گرفته‌است.

ساخت هتل در بندر دیر نیازمند همکاری است

 شهردار دیر گفت: مشارکت و همکاری با سرمایه‌گذاران برای ساخت هتل در این بندر ضروری است.
علی ابراهیمی با اعلام این خبر افزود: یکی از دغدغه های اصلی مردم و شهرداری نبود هتل برای گردشگران و مسافران  است که با جذب سرمایه گذار داخلی این امر محقق خواهد شد  .
وی گفت: برای ورود سرمایه گذاران داخلی در بخش گردشگری شهر ،شهرداری اعلام آمادگی دارد و دراین زمینه مجتمع پتروشیمی سیراف انرژی برای مشارکت در این طرح آماده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =